Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
510 postów 3373 komentarze

baśń jak niedźwiedź

coryllus - światło szeleści, zmawiają się liście na baśń co lasem jak niedźwiedź się toczy

Karnista Kruszyński będzie nas wieszał

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pokazują nas w TVN

 Właśnie zadzwonił do mnie kolega i powiedział, że pokazują nas w TVN. Niejaki zaś Kruszyński, profesor karnista odgraża się, że będzie nas wieszał, ponieważ my też rzekomo nawołujemy do wieszania. Jakiś duposz z ruchu palikota opowiadał zaś, że będzie nas ścigał. To wszystko ponoć w głównym wydaniu „Faktów”. Jeśli to prawda, nie mogę sprawdzić bo nie mam telewizora, chciałem złożyć oświadczenie. Ponieważ nigdy nie nawoływałem do tego, by podejmować jakiekolwiek akcje zbrojne, jestem przeciwnikiem demonstracji ulicznych, o czym wielokrotnie pisałem, oświadczam co następuje: jeśli zbliży się do mojego domu, do jednego z moich dzieci, mojej żony lub mnie samego jakikolwiek zwolennik ruchu palikota, albo ten cały Kruszyński, to zrobię z nim to samo co palikot obiecywał zrobić z Jarosławem Kaczyńskim. Nie zawaham się i nie powstrzyma mnie żaden Kruszyński i jego drętwe gadki w tej szmatławej telewizji. Tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci. Nie dajmy się kochani zastraszyć przez główne kanały telewizji. Skoro palikot może to my także możemy. Pa. Dobrej nocy życzę wszystkim.

 

KOMENTARZE

 • Ej...?
  "... będzie nas wieszał" - kogo "nas"?
 • @
  Tvn znalazł kolejnego terrorystę.
  Pana Grzegorza Brauna.
 • @AnnaZofia 20:33:40
  Niech pani zapyta kruszyńskiego.
 • @Autor
  Bingo!

  Pozdrawiam
 • @coryllus
  "... Jakiś duposz z ruchu palikota opowiadał zaś, że będzie nas ścigał ..."

  To był chyba Artur Dębski, czyli takie małe, załgane bolszeickie ścierwiątko z Ruchu Ścierwa z Biłgoraja!
  Natomiast prof. Kruszyński, wyjątkowo tym razem wypowiedział się w sposób dość oględny, uzależniając ocenę, pod względem prawnym, nawoływania do zbrodni, od konwencji w jakiej takie słowa padają ... - w przeciwieństwie do tego kretyna i oszusta, Artura Dębskiego, który wrzeszczał, że prokurator powinien natychmiast zająć się Grzegorzem Braunem ...
 • Link do materalu!
  http://fakty.tvn24.pl/zastrzyk-z-nienawisci,290786.html

  Braun ma rację, tyle w temacie, TVN jak zwykle łże!
 • @autor
  Ci rządziciele, ich przekaziory i wykreowane przez nich "autorytety moralne" manipulując kłamstwami, coraz bardziej upodabniają się do tych z czasów stalinowsko-beriowskich. Ludzi mówiących prawdę o ich reżimie niszczą i zastraszają, ale mimo wszystko nie możemy się poddawać narzuconej nam podstępnie tej antypolskiej mafii.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031